Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#706
Stary 25.03.2025, 09:02
Patryko napisał(a):Wyświetl post
A może czas przestać budować kadrę na zawodnikach, którzy w klubach praktycznie nie grają?
Co z tego, że jeden z drugim gra na zachodzie, jeśli mecze obserwują z ławki albo trybun?
a to jest oczywista oczywistosc.

U Nawalki , jesli dobrze pamietam, byla chyba taka zasada, ze jesli nie grasz w klubie to nie grasz w kadrze. Aczkolwiek on akurat trafil na okres gdzie kilku pilkarzy bylo w szczycie swoich mozliwosci a niektorzy byli gwiazdami jesli nie europejskiego formatu to przynajmniej w swoich ligach wiec jego ten problem az tak bardzo nie dotykal.
Odpowiedz cytując