Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7507
Stary 24.03.2025, 16:42
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Jakby przykładowo Legia czy Lech, miały takie wyniki jak my, to co zrobiłaby "żyleta" z Pudlem a "kocioł" z Rutkami?
Byłby dym okropny...
A u nas?
Ciekawe jaka jest cena tego spokoju?
Jak to jaka,wieśmac frytki i cola.
Odpowiedz cytując