Stelio napisał(a):

... wchodzi w dupe stadionowej kumaterii coby znowu nie musieć się spowiadać skrzeczącymi krzykami na gnieździe XDD
Bo tak to przynajmniej "szef jest swój i go nie tykamy".
|
Jakby przykładowo Legia czy Lech, miały takie wyniki jak my, to co zrobiłaby "żyleta" z Pudlem a "kocioł" z Rutkami?
Byłby dym okropny...
A u nas?
Ciekawe jaka jest cena tego spokoju?