Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7506
Stary 24.03.2025, 16:25
Stelio napisał(a):Wyświetl post
... wchodzi w dupe stadionowej kumaterii coby znowu nie musieć się spowiadać skrzeczącymi krzykami na gnieździe XDD
Bo tak to przynajmniej "szef jest swój i go nie tykamy".
Jakby przykładowo Legia czy Lech, miały takie wyniki jak my, to co zrobiłaby "żyleta" z Pudlem a "kocioł" z Rutkami?
Byłby dym okropny...
A u nas?
Ciekawe jaka jest cena tego spokoju?
Odpowiedz cytując