Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 23.03.2025, 21:18
Wulgarność i toksyczność wpisów Królewskiego w internecie jest poniżej wszelkiej krytyki.

Problem polega na tym, żę zniechęca to do rozmowy już nie tylko o Królewskim, ale nawet o Wiśle. Myślę, że do niektórych tutaj to nie dociera, bo patrzą na to wszystko „od wewnątrz”. Przez Królewskiego Wisła jest żenadą. Jedynym powodem tego, że nie śmieje się z nas cała Polska jest to, że podobny rynsztok prezentuje teraz bardzo wiele osób (np. trener Legii).
Odpowiedz cytując