|
Dla dobra Mariusza fajnie jakby w lecie odszedł z klubu i znalazł sobie drużynę, w której zawodnicy są wystawiani do gry na podstawie umiejętności i formy, a nie nazwiska. Jeden z niewielu naszych młodych zawodników, który fizycznie wygląda jak senior, bo ilu już takich kozaków w naszych drużynach juniorskich było, którzy odbili się od seniorskiej piłki przez te braki.
|