Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8598
Stary 22.03.2025, 08:45
Sparing z Banikiem II 1-1, łaskawie wynik podali.
Jedyne co ważne w tym meczu to fakt że Poletanovicia nie było nawet na ławce, ewidentnie kłamano o tym jak poważna jest jego kontuzja żeby nie drażnić kibiców.

Bajeczki o treningach Jopa sobie darujmy, jesteśmy w dupie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując