|
Sparing z Banikiem II 1-1, łaskawie wynik podali.
Jedyne co ważne w tym meczu to fakt że Poletanovicia nie było nawet na ławce, ewidentnie kłamano o tym jak poważna jest jego kontuzja żeby nie drażnić kibiców.
Bajeczki o treningach Jopa sobie darujmy, jesteśmy w dupie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|