Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7421
Stary 18.03.2025, 11:48
Stelio,

Wisły nie chce tknąć nikt normalny bo ma potężne długi, a Raków trudno porównywać z jakiejkolwiek strony do Wieczystej, jeszcze w latach 90. grał w ekstraklasie i ma bazę kilkunastu tysięcy kibiców, prędzej Termalica która tak jak Wieczysta jest lokalnym klubem dla właścicieli i tyle, koniec filozofii
pociąg Kwietnia do Wisły też nie jest racjonalny, i byłaby to miła odtrutka od oświeceniowego .......enia o klubie data-driven opartym na AI, który właśnie wyciąga się jak długi już trzeci sezon na awansie z drugiej ligi do ekstraklasy - ale scenariusz w którym Kwiecień wykłada już teraz te co najmniej kilkadziesiąt milionów na spłacenie najważniejszych długów ORAZ reszty akcjonariuszy, żeby nie mieć na głowie Królewskiego który desperacko walczy o to żeby nie być zapamiętany jako nieudacznik i klaun, pewnie nie tylko dla mnie jest teraz mało prawdopodobny, dlatego trzeba czekać - choćby na rozstrzygnięcia w I i II lidze
Odpowiedz cytując