Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7415
Stary 18.03.2025, 10:19
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ale nawet w uproszczonej wersji, przecież sam awans Wieczystej wiązałby się z jakimiś zobowiązaniami. Trzeba by było ogarnąć stadion chociażby. Po co do czegoś dążyć, skoro miałoby się po sukcesie to olać i wycofać z rozgyrwek?
Cala Wieczysta to jest tak nielogiczny projekt i tyle nielogicznych decyzji że nie szukajmy logiki tam gdzie jej nie ma.

WK się bawi bo chce i może. Bedzie chcial miec dwie drużyny to będzie miał.

Majac dwie drużyny prędzej awansuje do esa niz majac tylko jedna
Odpowiedz cytując