Stelio napisał(a):

|
Ale nawet w uproszczonej wersji, przecież sam awans Wieczystej wiązałby się z jakimiś zobowiązaniami. Trzeba by było ogarnąć stadion chociażby. Po co do czegoś dążyć, skoro miałoby się po sukcesie to olać i wycofać z rozgyrwek?
|
Cala Wieczysta to jest tak nielogiczny projekt i tyle nielogicznych decyzji że nie szukajmy logiki tam gdzie jej nie ma.
WK się bawi bo chce i może. Bedzie chcial miec dwie drużyny to będzie miał.
Majac dwie drużyny prędzej awansuje do esa niz majac tylko jedna
