Tak jeszcze apropos WK, może nie bezpośrednio ale:
https://x.com/RobertDobrzycki/status...71479114170680
Widzew będzie najpewniej zmieniał właściciela. I tutaj przynajmniej jest konkret. Jasny komunikat, w pełni wyrażona chęć inwestycji. A ta cała saga z WK w Wiśle mnie już zaczyna irytować.
Zaskroniec coś tam zapowiada, ale bez konkretów. Sam 'zainteresowany' milczy jak grób jednocześnie dalej wspierając inną drużynę z miasta. Dziennikarze powtarzają co jakiś czas "no ale to sam Wojtek musi do tego dojść i podjąć decyzję blablabla"
Mam jedno słowo które to wszystko podsumowuje a jest nim:
P I E R D O L E N I E
Żadnych konkretów, tylko wieczne nęcenie kibica obiecankami i tak już k*rwa od 2016 roku i wyjścia Cupiała. Jak WK byłby taki zainteresowany to by już było po temacie i wiadomo by było na czym stoimy.
W ogóle ja tylko przypomnę (2 już raz), ŻE NA MECZU ZE ZNICZEM BYLI ZAGRAMANICZNI INWESTORZY ponoć XD I co? I gówno XD wszyscy gremialnie zapomnieli o sprawie XDDD
Teatr dla gojów tak zwany
