Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 17.03.2025, 18:33
Jesteśmy takimi samymi kiepami w 1 lidze i czym prędzej to zrozumiemy, to będzie prościej dla nas.
To nasze wielkiego ego wielkie miasto i inne wyniosłe sranie w banie nas pociągnie prędzej do 4 ligi niż do góry.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując