Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
750
17.03.2025, 13:42
Biorę udział w wyzwaniu 52 książki w ciągu roku. Na razie jest 12/52 ktoś poleci dobrą książkę/książki. Ogólnie kryminały, powieść, biografię.
Audiobook też może być.
Miej serce w kształcie białej gwiazdy.
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo