Martinho napisał(a):

|
Jak nie zrobimy 15 pkt to nie zasługujemy na awans. Z drugiej strony nabranie serii na takich naleśnikach może dać fajny rozpęd na rozjechanie niecieczy czy płocka, a w tej lidze czolowka jeszcze wiele punktow straci
|
Jesli historia czegos nas uczy to na pewno nie bedzie 15 punktow w tych meczach.
Zawsze jestem gotowy aby byc pozytywnie zaskoczonym ale mysle, ze wezmiemy z tych meczow 9-11 punktow.