Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 17.03.2025, 11:06
Martinho napisał(a):Wyświetl post
Jak nie zrobimy 15 pkt to nie zasługujemy na awans. Z drugiej strony nabranie serii na takich naleśnikach może dać fajny rozpęd na rozjechanie niecieczy czy płocka, a w tej lidze czolowka jeszcze wiele punktow straci
Jesli historia czegos nas uczy to na pewno nie bedzie 15 punktow w tych meczach.

Zawsze jestem gotowy aby byc pozytywnie zaskoczonym ale mysle, ze wezmiemy z tych meczow 9-11 punktow.
Odpowiedz cytując