Drozd napisał(a):

To proponuj co powinien zrobić inaczej, a co gwarantowałoby znaczący progres. Gadać o bezsensownym zarządzaniu to każdy potrafi. Tylko nie pieprz o blind i amp futbolu czy rezerwach bo się prezes znowu wścieknie . Jaro przejął klub dokładnie wtedy jak skończyła się kasa z ekstraklasy. Tak krawiec kraje...
|
Drozdzie co ty pierrdolisz to głowa mała. Stosujesz przysłowie o krawcu wobec typa za którego rządów co rok generujemy min. 10 mln długu
