Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7390
Stary 16.03.2025, 19:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To proponuj co powinien zrobić inaczej, a co gwarantowałoby znaczący progres. Gadać o bezsensownym zarządzaniu to każdy potrafi. Tylko nie pieprz o blind i amp futbolu czy rezerwach bo się prezes znowu wścieknie . Jaro przejął klub dokładnie wtedy jak skończyła się kasa z ekstraklasy. Tak krawiec kraje...
Drozdzie co ty pierrdolisz to głowa mała. Stosujesz przysłowie o krawcu wobec typa za którego rządów co rok generujemy min. 10 mln długu
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując