Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7387
Stary 16.03.2025, 19:04
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Pan Prezes sensownie zarządzał tym klubem, to szczerze mówiąc machnął bym ręką na jego popisy w internecie, a one tylko dopełniają czarę goryczy.
To proponuj co powinien zrobić inaczej, a co gwarantowałoby znaczący progres. Gadać o bezsensownym zarządzaniu to każdy potrafi. Tylko nie pieprz o blind i amp futbolu czy rezerwach bo się prezes znowu wścieknie . Jaro przejął klub dokładnie wtedy jak skończyła się kasa z ekstraklasy. Tak krawiec kraje...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując