OnizukaTSW napisał(a):

|
Gdyby Pan Prezes sensownie zarządzał tym klubem, to szczerze mówiąc machnął bym ręką na jego popisy w internecie, a one tylko dopełniają czarę goryczy.
|
To proponuj co powinien zrobić inaczej, a co gwarantowałoby znaczący progres. Gadać o bezsensownym zarządzaniu to każdy potrafi. Tylko nie pieprz o blind i amp futbolu czy rezerwach bo się prezes znowu wścieknie

. Jaro przejął klub dokładnie wtedy jak skończyła się kasa z ekstraklasy. Tak krawiec kraje...