Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7383
Stary 16.03.2025, 14:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze Zaskroniec zapewne się nawalił jak szmata więc się odpalił a po drugie wszystkie jego wpisy i wypowiedzi o legendach, Wiśle, kibicach, misji i honorze mają drugie dno. On takimi wypowiedziami wchodzi w dupę najwiersniejszym, bo pokazuje, że dla niego najwazniejsza jest idea. Zawsze w takich tematach udaje, że kasa nieważna, nic nie jest ważne, tylko żeby było prawilnie, biedni kibice, biedni piłkarze amp futbolu itd.
Dzięki temu też usprawiedliwić można długi. No bo przecież ogólnie ot my byśmy wychodzili na zero ale jeśli walczymy o swoje idee i prowadzimy różne nieopłacalne sekcje, no to trudno, budżet nie będzie się spinał.

Zaskroniec i jego logika jest na poziomie małego dziecka, które przyłapane na np zjedzeniu cukierka, myśli, że jak powie rodzicowi, że go nie zjadło to rodzić uwierzy.



Zarobić możemy tylko na Rodado i to wbrew wizjom Zaskrońca czy jakichś chorych psychicznie drozdów i Markusów, to będą grosze. Wisłą będzie na mega musiku i nikt mądry nie da za Rodado więcej niż 1 mln euro. Podejrzewam, że po sezonie odejdzie bo to będzie dobry moment aby go z klubu wyciągnąć i to może w dobrej cenie, np 600 tys euro? Rodado to jest dobry kopacz 1 ligowy i tyle. Z tej ligi się za wielkie miliony nie odchodzi. Czubak poszedł do Belgii za 700 tys euro... Chłopak 3 lata młodszy od Rodado, który przez kilka sezonów w I lidze strzelał regularnie po kilkanaście/20 bramek. Także można założyć, że realna cena za Rodado to jest 500 tys - 1 mln euro w zależności od tego czy jest na wysokiej fali (np poczatek rundy i dobra gra w pucharach) czy kupi go Lech czy jakieś Araby, czy Wisła będzie na musiku i na siłę będzie sprzedawać.
Styki się chłopu przegrzewają coraz częściej i tj. moim zdaniem bardzo zła wróżba na lato dla Wisły.
Odpowiedz cytując