|
Kasy brak, Duda nie okazał się talentem i nie ma szans na zarobek, Sukiennicki to w ogóle porażka - również na nim nie zarobimy, wyniki są słabe a kibice wkurzeni. Szanse na awans coraz mniejsze. Jedyna inwestycja - Krzyżanowski - ma opcję sprzedaży za 500 k. euro, a to o wiele za mało żeby pokryć długi. Zyski z pucharów wziął Mandziara, kasa z Pucharu Polski dawno przejedzona.
Wszystkie hazardowe zagrywki nie wypaliły.
Jakby koleś nie wspomniał o amp/blind futbolu to by pewnie też został zjebany, ale tak to przynajmniej Królewski mógł zagrać na emocjach i dorobił historyjkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.03.2025 o godz. 09:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|