Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7377
Stary 16.03.2025, 08:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja się tylko wśmiecham . Robienie afery z xowych wpisów Królewskiego to teatr dla idiotów. Chłop powiedział dokładnie to co ja uważam, może tylko forma była bardziej barowa niż prezesowa ale cytując "mam to w dupie" . Teorie że należy zlikwidować wszystko bo piniendzy brakuje są na tyle kretyńskie że Jaro jest usprawiedliwiony.

Natomiast jak chcecie więcej podobnych wpisów to dalej odbijajcie w kierunku jego żony .
Przecież doskonale wiem,że ty każdym słowem "szefa"upajasz się do nieprzytomności,dlatego napisałem,że pewnie jesteś dumny ze swojego idola.


Ps.Zjebałeś już Wolfiego za jego postscriptum ?
Odpowiedz cytując