Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
7377
16.03.2025, 08:59
Drozd
napisał(a):
Ja się tylko wśmiecham
. Robienie afery z xowych wpisów Królewskiego to teatr dla idiotów. Chłop powiedział dokładnie to co ja uważam, może tylko forma była bardziej barowa niż prezesowa ale cytując "mam to w dupie"
. Teorie że należy zlikwidować wszystko bo piniendzy brakuje są na tyle kretyńskie że Jaro jest usprawiedliwiony.
Natomiast jak chcecie więcej podobnych wpisów to dalej odbijajcie w kierunku jego żony
.
Przecież doskonale wiem,że ty każdym słowem "szefa"upajasz się do nieprzytomności,dlatego napisałem,że pewnie jesteś dumny ze swojego idola.
Ps.Zjebałeś już Wolfiego za jego postscriptum ?
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal