Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 15.03.2025, 20:44
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
To co się opłaca, nie zawsze warto.

A czy warto dostawać w ....ę co weekend kilkoma bramkami bo nasz poziom piłkarski to dno?

Sam nie wiem.
Teoretycznie się opłaca, bo za taką przyjemność dostaje się z założenia plus minus dziesięć baniek, które dla naszego klubu teoretycznie są kwestią być albo nie być.

Ale kilkuletnie doświadczenie uczy, że należy się spodziewać raczej tego, że my na tę wyczekiwaną ekstraklasę w przypadku szczęśliwego awansu po prostu zbudujemy sobie budżet większy o kolejne dwadzieścia baniek i nie tylko nie poprawimy sytuacji finansowej, ale wręcz zwiększymy długi.
Odpowiedz cytując