Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 15.03.2025, 18:29
willow napisał(a):Wyświetl post
Panowie, co Wy o tych barażach. Nawet, gdybyśmy jakimś cudem doczołgali się do baraży, nawet gdybyśmy jakimś jeszcze większym cudem je wygrali, to jak Wy sobie wyobrażacie nasz pobyt w ekstraklasie?
Nie ma sensu na tym etapie zastanawiać się co z nami będzie w Ekstraklasie. Naprawdę, nie róbmy jaj z pogrzebu...

@Markus - akurat ja mam świetną zabawę kiedy komentatorzy TVP na żywo przeżywają dysonans poznawczy między tym co o Dudzie przeczytali, a tym co widzą na własne oczy.
Wczorajsza groza w głosie kiedy Duda zrobił swoją firmówkę z rzutu rożnego odrobinę wynagrodziła mi oglądanie tego paralityka w kolejnym meczu pod rząd. Nie na tyle żeby go znowu oglądać w pierwszym składzie, ale trzeba szukać radości w drobiazgach.

Umówmy się też że nie będą po nim jechać żeby nie narazić się oszołomom od "młodych talentów" i Jarosławowi Królewskiemu na X Praca w TVP jest wystarczająco niepewna i bez tego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2025 o godz. 21:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując