willow napisał(a):

|
Panowie, co Wy o tych barażach. Nawet, gdybyśmy jakimś cudem doczołgali się do baraży, nawet gdybyśmy jakimś jeszcze większym cudem je wygrali, to jak Wy sobie wyobrażacie nasz pobyt w ekstraklasie?
|
Nie ma sensu na tym etapie zastanawiać się co z nami będzie w Ekstraklasie. Naprawdę, nie róbmy jaj z pogrzebu...
@Markus - akurat ja mam świetną zabawę kiedy komentatorzy TVP na żywo przeżywają dysonans poznawczy między tym co o Dudzie przeczytali, a tym co widzą na własne oczy.
Wczorajsza groza w głosie kiedy Duda zrobił swoją firmówkę z rzutu rożnego odrobinę wynagrodziła mi oglądanie tego paralityka w kolejnym meczu pod rząd. Nie na tyle żeby go znowu oglądać w pierwszym składzie, ale trzeba szukać radości w drobiazgach.
Umówmy się też że nie będą po nim jechać żeby nie narazić się oszołomom od "młodych talentów" i Jarosławowi Królewskiemu na X

Praca w TVP jest wystarczająco niepewna i bez tego.