willow napisał(a):

|
Panowie, co Wy o tych barażach. Nawet, gdybyśmy jakimś cudem doczołgali się do baraży, nawet gdybyśmy jakimś jeszcze większym cudem je wygrali, to jak Wy sobie wyobrażacie nasz pobyt w ekstraklasie?
|
Nie sięgam tak daleko w przyszłość, ale po zastanowieniu- spodziewałbym się w extra tragikomicznego doświadczenia nawet typu zdobycie najmniejszej ilości pkt w historii ligi albo utraty największej ilości goli albo rekordu kartek - mamy co najmniej dwóch mocnych kandydatów.
No ale pobytem w extra to się będziemy martwić wtedy jak do niej wejdziemy.