Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.03.2025, 15:02
willow napisał(a):Wyświetl post
Panowie, co Wy o tych barażach. Nawet, gdybyśmy jakimś cudem doczołgali się do baraży, nawet gdybyśmy jakimś jeszcze większym cudem je wygrali, to jak Wy sobie wyobrażacie nasz pobyt w ekstraklasie?
Nie sięgam tak daleko w przyszłość, ale po zastanowieniu- spodziewałbym się w extra tragikomicznego doświadczenia nawet typu zdobycie najmniejszej ilości pkt w historii ligi albo utraty największej ilości goli albo rekordu kartek - mamy co najmniej dwóch mocnych kandydatów.
No ale pobytem w extra to się będziemy martwić wtedy jak do niej wejdziemy.
Odpowiedz cytując