bridgeburner napisał(a):

Przesadzasz trochę z tym Duda
Ok, jego sfg to kuriozum, zwalnianie gry też jest irytujące
Ale potrafi się uwolnić spod krycia, nieźle panuje nad piłką i ja prowadzi, jak na środkowego pomocnika ma przyzwoity drybling , otwiera grę podaniami, widzi sporo
Beznadziejne strzela , to fakt, nadaje się tylko do gry krótkimi podaniami
Ale z mądrym sztabem szkoleniowym można uwypuklić jego zalety i przykryć jego wady
Natomiast goście( czyli Jop i Ucho Prezesa) którzy wymyślili że on wraz z Jamesem może stanowić dwuosobowy środek pomocy w siłowej lidze ( w sumie to w jakiejkolwiek lidze)powinni dostać 10 letni zakaz pracy w profesjonalnej piłce ( czyli od 2 ligi wzwyż)
|
Rzadko uwolni się spod krycia, czasem wymusi faul, odbierze piłkę raz na ruski rok, ale jak przeciwnik przyciśnie to znika.
To o czym piszesz to właśnie próby wciśnięcia na siłę miernego piłkarza z nadzieją że się podciągnie na odpowiedni poziom. Trzeci rok w pierwszej lidze i niczego podobnego nie widać.
Jakiegokolwiek postępu też.
Nie znalazł się też trener który by przykrył jego wady i uwypuklił zalety. Sądziłem zreszta że celem jest awans, a nie próby wciśnięcia kwadratowego klocka w okrągłą dziurę - z góry skazane na niepowodzenie. Jak widać się mylę - celem klubu Wisła Kraków jest ogrywanie przyszłych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg i Bytovii Bytów, nasz wielki wkład w Polski futbol.
Nie sądzę żebym przesadzał.