Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 14.03.2025, 21:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że znowu jedynym winnym porażki jest Duda.
Dałbyś spokój.
Kto niby ma te SFG wykonywać?
Czekam na rozsądną propozycję?
Znowu Rodado?
Nie jedynym winnym, ale głównym winowajcą.
Spowalnia akcje, holuje bez sensu piłkę, tragicznie dośrodkowuje i strzela, jest kurduplem który nie powalczy fizycznie ani o górną piłkę.

Miedź zdominowała przez to środek pola.

Ja wiem że to nie wina Dudy, ale on się po prostu nie nadaje do gry z Igbekeme, a jest od niego zdecydowanie słabszy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując