FraMat napisał(a):

Widzę, że znowu jedynym winnym porażki jest Duda.
Dałbyś spokój.
Kto niby ma te SFG wykonywać?
Czekam na rozsądną propozycję?
Znowu Rodado?
|
Nie jedynym winnym, ale głównym winowajcą.
Spowalnia akcje, holuje bez sensu piłkę, tragicznie dośrodkowuje i strzela, jest kurduplem który nie powalczy fizycznie ani o górną piłkę.
Miedź zdominowała przez to środek pola.
Ja wiem że to nie wina Dudy, ale on się po prostu nie nadaje do gry z Igbekeme, a jest od niego zdecydowanie słabszy.