Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29891
Stary 14.03.2025, 17:48
Poleatnovic chyba kontrakt z klubem rozwiązał albo go zgubili w trakcie stopa na a4 bo chłopa ani nie było na liście kontuzjowanych, ani w kadrze meczowej XD
Odpowiedz cytując