krysztal napisał(a):

|
Być może kiedyś zrozumiesz...
|
To Ty nie rozumiesz.
Piszemy o pierwszoligowym zawodniku grającym w pierwszej lidze.
Krytykuje Dudę za złe zagrania, a takich jest większość. Gdyby proporcje były odwrotne to nie byłoby tematu.
Życzę mu jak najlepiej, ale zamierzam pisać bzdur i chwalić go za nic, jak niektórzy tutaj.
Bronię Baeny, bo chłop jednak dużo sytuacji nam kreuje swoją grą.