Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4578
Stary 14.03.2025, 12:03
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Być może kiedyś zrozumiesz...
To Ty nie rozumiesz.

Piszemy o pierwszoligowym zawodniku grającym w pierwszej lidze.

Krytykuje Dudę za złe zagrania, a takich jest większość. Gdyby proporcje były odwrotne to nie byłoby tematu.

Życzę mu jak najlepiej, ale zamierzam pisać bzdur i chwalić go za nic, jak niektórzy tutaj.

Bronię Baeny, bo chłop jednak dużo sytuacji nam kreuje swoją grą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.03.2025 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując