Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29890
Stary 13.03.2025, 23:11
Szneka napisał(a):Wyświetl post
pech Skrobańskiego. W tak młodym wieku taka ciężka kontuzja? Trzeci nasz zawodnik z zerwanymi więzadłami : On Starzyński i Olejarka?
Na liście nieobecnych na jutrzejszy mecz nie ma Talara i Łasickiego. Trenują już z drużyną?
Do tego Gogół co chwile wypadający przez kolana i Talar po niemal rocznej przerwie.
Łasicki i Talar trenują, przy czym Talar może da radę w tym roku zagrać w rezerwach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując