Szneka napisał(a):

pech Skrobańskiego. W tak młodym wieku taka ciężka kontuzja? Trzeci nasz zawodnik z zerwanymi więzadłami : On Starzyński i Olejarka?
Na liście nieobecnych na jutrzejszy mecz nie ma Talara i Łasickiego. Trenują już z drużyną?
|
Do tego Gogół co chwile wypadający przez kolana i Talar po niemal rocznej przerwie.
Łasicki i Talar trenują, przy czym Talar może da radę w tym roku zagrać w rezerwach.