Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#729
Stary 11.03.2025, 17:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
My też nie będziemy punktować ze średnią 3,0. 2,4 i 2,7 to też bardzo optymistyczne założenia.
Bardzo.
To w ramach tego optymizmu:

Po meczu z Miedzia zostanie nam 10 spotkań z czego Jop gral na jesien z 8 z tych rywali.

Zanotowal na nich bilans 6-2-0 czyli 20 z 24 pkt - średnia 2.5 pkt/mecz. Z Kotwica i Wartą Moskal ugrał cały 1 punkt.

Gdybyśmy skopiowali te wyniki + z Miedzia znowu padl remis to daje 59 pkt, czyli za mało na bezposredni awans ale na 4 miejsce barażowe pewnie wystarczająco.

Na dziś to nie wygląda na s-f. Wszystko wiecej a i owszem.

PS. @Patryko, 66 pkt da bezpośredni awans z 2 miejsca. Przy 63 czy 64 bym sie zastanawiał. Pepe przyjmuje 63 pkt do swojego modelu ale inne osoby obstawiaja wyższy próg w tym sezonie
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.03.2025 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując