FraMat napisał(a):

Z tą idealnie bitą piłką przez Mikulca to rozumiem, że jakiś żart jest?
Nie ujmując niczego ogólnej postawie Mikulca to akurat była zawiesinka, która każdy rozgarnięty bramkarz wyłapałby, albo wypiąstkował narażając się co najwyżej na atak takiego Biedrzyckiego
|
Mikulec to poki co ma najwiecej asyst (2) na wiosne i to obie po dosrodkowaniach. Najwazniejsze że ich nie przeciaga, ani nie sa zbyt nisko (co z kolei notorycznie denerwuje u Dudy).
Zdecydowanie robi to częściej i z wieksza jakością niz nasi skrzydlowi czyli Duarte i Baena, choc mam wrażenie że i obaj robia to lepiej i szybciej niż na jesien.