Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4514
Stary 11.03.2025, 13:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Z tą idealnie bitą piłką przez Mikulca to rozumiem, że jakiś żart jest?
Nie ujmując niczego ogólnej postawie Mikulca to akurat była zawiesinka, która każdy rozgarnięty bramkarz wyłapałby, albo wypiąstkował narażając się co najwyżej na atak takiego Biedrzyckiego
Mikulec to poki co ma najwiecej asyst (2) na wiosne i to obie po dosrodkowaniach. Najwazniejsze że ich nie przeciaga, ani nie sa zbyt nisko (co z kolei notorycznie denerwuje u Dudy).

Zdecydowanie robi to częściej i z wieksza jakością niz nasi skrzydlowi czyli Duarte i Baena, choc mam wrażenie że i obaj robia to lepiej i szybciej niż na jesien.
Odpowiedz cytując