Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 11.03.2025, 12:57
Mecz z Miedzią to będzie taki ostateczny sprawdzian naszej formy, ambicji oraz realnych planów. Szczerze powiedziawszy to zawsze w takich sytuacjach kiedy "wystarczy wygrać jeszcze tylko jeden mecz i doskakujemy do czołówki" się obcinaliśmy i mecz się kończył katastrofą. Tak było 2 lata temu z Ruchem czy Puszczą, tak było rok temu z Chrobrym.

Dodatkowe czynniki przemawiające na naszę niekorzyść w tym spotkaniu to efekt nowej miotły oraz fakt, że ciężko mi sobie wyobrazić miedź przegrywająca 3 mecz z rzędu. W końcu jest to drużyna z czołówki.

Potem kolejne spotkania to już w zasadzie "formalność", no ale z tymi formalnościami to wiadomo jak nam idzie
Odpowiedz cytując