Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4504
Stary 10.03.2025, 13:07
Popieram zdanie kolegow wyżej. Pozycja najbliższego rywala nas kompletnie nie interesuje - najwazniejszym punktem jest jaka przyjmie taktyke (a przeważnie będzie to zabunkrowanie) i jaka Wisła sie wylosuje danego dnia.

Chocby w poprzednim sezonie bylo widać że byly zespoly zdecydowanie lepsze (Lechia, Gieksa), ktore potrafily nas kompletnie zdominować swoja grą. Po 65% sezonu widac zespoły albo do bolu pragmatyczne, albo do bolu chaotyczne. Mozna bylo chwalić taka Polonię - żeby zaraz odwalic z Kotwica to co nie mieściło sie w glowie.

Patrz tez taka Łeczna 6 zespol po jesieni, a ich plan na mecz posypal sie kompletnie w momencie w ktorym grają w przewadze, maja korzystny wynik i muszą atakować.
Odpowiedz cytując