|
Hmm... Ja z kolei pamiętam straty punktów po stracie najlepszego dziś Igbekeme, po stratach dzisiejszego bohatera Biedrzycki ego, po stratach Urygi, Jarocha... Mógłbym dalej wymieniać...
Czego to dowodzi?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|