MaLk napisał(a):

|
To w sumie przerażające, że - po krótkiej przerwie na Poletanovicia - nie mamy w kadrze nikogo, kto potrafiłby zagrać jakąś porządną piłkę w pole karne.
|
Zgadza się.
Zdaje się, ze ostatni korner był egzekwowany przez Kissa.
To dopiero był brak umiejętności dośrodkowania.
Dlatego rozumiem, dlaczego Jop wyznaczył Kacpra