Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 09.03.2025, 20:14
MaLk napisał(a):Wyświetl post
To w sumie przerażające, że - po krótkiej przerwie na Poletanovicia - nie mamy w kadrze nikogo, kto potrafiłby zagrać jakąś porządną piłkę w pole karne.
Zgadza się.
Zdaje się, ze ostatni korner był egzekwowany przez Kissa.
To dopiero był brak umiejętności dośrodkowania.
Dlatego rozumiem, dlaczego Jop wyznaczył Kacpra
Ostatnio edytowane przez FraMat : 09.03.2025 o godz. 20:21.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując