Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 09.03.2025, 16:39
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
A w tej bajce były smoki? xD Równie dobrze Wisła może wylądować w barażach, jak i być poza nimi. Co do trzeciego miejsca, jakoś niezbyt to widzę na to szanse. Niemniej tego trzeciego miejsca też bym nie przeceniał. Po pierwsze, nie pamiętam kiedy trzecia drużyną sezonu zasadniczego awansowala do Ekstraklasy, a dwa - u siebie nasze asy radzą sobie ostatnio gorzej niż na wyjazdach. Znając życie, to nawet jak się dostaniemy do tych baraży, to je wtopimy, choć chciałbym się mylić.
Jeśli w kategorii bajki trzeba traktować wyprzedzenie takich ekip jak Arka albo Nieciecza to naprawdę lepiej nawet nie grać w tej lidze tylko pooglądać wiślackich oldbojów. Dzisiaj przepchany trudny mecz, co rzadko się nam przytrafia. Wydaje mi się, że drużyna ruszyła do przodu i może nas czekać seria meczy bez porażki (spodziewam się remisu z Miedzią, a potem kilku wygranych).
Groundhopper
Odpowiedz cytując