Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 09.03.2025, 10:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Popatrz hejterku tak jest źle, a na mecz z buraczaną Łęczną przyjdzie 25 000 kibiców. Możesz sobie baranka strzelić
Co ma wspólnego frekwencja w dzisiejszym meczu z szansami na bezpośredni awans, które są w zasadzie praktycznie żadne? Już widzę, jak to Wisła będzie wygrywać wszystko jak leci. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, ze nadal będziemy mieli do czynienia z sinusoidą, która co najwyżej pozwoli doczołgać się do baraży.

PS. To że ktoś chodzi na mecze, wcale nie oznacza że nie patrzy krytycznie na sytuację w klubie. Ja na przykład nadal chodzę na każdy mecz Wisły, dzisiaj oczywiście też będę, a nadal jestem przeciwnikiem rządów Królewskiego. Wisła jest ważniejsza niż poszczególni zawodnicy, działacze czy właściciele. Kolejny przykład - na mecze Schalke regularnie chodzi po 60 tysięcy osób, mimo że ten klub jest w potężnym kryzysie.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 09.03.2025 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując