Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7353
Stary 08.03.2025, 14:53
Notoryczny złodziej i oszust tj. jednak zupełnie co innego niż jk i trudno żeby złodziej szukał rozgłosu.
Dla mnie jk w kontekście piłki i Wisły to nie jest żaden goebbels tylko (poza szczęśliwym pp) nieudacznik i utracjusz zresztą tak samo jak jego kolega kubuś-niemowa.
Fajnie byłoby pośmiać się przez jakiś czas jakby takie asy rządziły i dzieliły np. przy kałuży albo w innych naszych ulubionych klubach. Niestety to oni śmieją się z nas i trwa to już o wiele za długo.
Odpowiedz cytując