Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29874
Stary 08.03.2025, 12:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ty nawet popierałeś to, że grubas jest chudy. Dopiero jak zobaczyłeś jego dupę to zamknąłeś mordę, w przeciwieństwie do drozda, który oceniał jego mieśnie pośladkowe na duże, twarde, co miało czynić je przydatnymi w walce o piłkę Obaj jesteście tak pierodlnięci, że to przechodzi ludzkie pojęcie.

PS Jak widać lepszy research można zrobić przez rumuńskie fora niż robią go nasi eksperci, którzy ocenili Omraniego pozytywnie na żywo. Później ci sami eksperci twierdzili, że wróci do formy w miesiąc. A często inni eksperci twierdzą, że po kontuzji x piłkarz nasz wróci za y czasu, później się okazuję, że to jednak y razy jakaś liczba. Także dalej pieprzysz trzy po trzy, brednie markusa, który nic nie ogarnia i się wije jak szef.
Pokaż więc hejterku cytaty, w których niby piszę, że "Omrani jest chudy" lub wpisy, w których oceniam go pozytywnie oglądając "na żywo" zimą ubiegłego roku.

Nawet się nie kapłeś, że nikt nie mógł go wtedy oglądać "na żywo", bo przed przyjściem do Wisły długo nie grał.

Jak zwykle zmyślasz i mylisz swoje chciejstwo oraz wyobrażenia z rzeczywistością, tak samo, gdy jechałeś po Rodado, że jest zwykłym ogórem, który w dodatku kompletnie nie nadaje się do gry w roli ofensywnego pomocnika w Wiśle.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując