Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7349
Stary 08.03.2025, 02:35
Stelio napisał(a):Wyświetl post
https://x.com/jarokrolewski/status/1898024428946247682

Czy ten człowiek jest debilem czy debilem?

Rozumiałbym takie akcje jakbyśmy już oficjalnie grali conajwyżej o 10 miejsce, ale mimo wszystko jednak jakieś szanse na braże jeszcze mamy....

Poza tym wyjście juniorami to chyba najbardziej kretyński pomysł. Albo walkower, albo pozorowana gra czy zejście z boiska. Tak to przecież będą po prostu darmowe punkty dla przeciwnika i mecz jak mecz XD Jakby nam się tak miały podkładać drużyny do konca sezonu i dzieki temu bysmy awansowali to nie mialbym nic przeciwko.

A chyba najlepszym pomysłem byłoby zgłoszenie do rozgrywek jakichś ochotników majacych doświadczenie w graniu na poziomie A klasy i urządzać po prostu chamskie polowanie na nogi rywali. Jak w kazdym meczu 2/3 przeciwników zejdzie z kontuzją to może by to w końcu jakichś efekt na innych klubach wywarło.
Jak dotąd nie widać żeby rzeczywiście zgłaszał tych kilkunastu juniorów do gry więc najpewniej to tylko takie pier.dolenie.
Odpowiedz cytując