Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29865
Stary 07.03.2025, 18:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nikt się nie czepia ani statystyk, które podajesz, ani tego że Hiszpanie są lepsi, tylko wybiórczego podawania statystyk, wtedy kiedy ci pasuje, bo Carbo czy ktoś inny zrobił dobre liczby. Jak zagra źle to statystyk nie podajesz.
Statystyki za Skuchą są podawane hejterku wtedy, kiedy publikuje je Skucha. Nie tylko on akcentuje szczególnie te, które się wyróżniają w jakimś meczu. Jak ktoś chce jeszcze inne, może sobie wejść np. na platformę Wyscout i poczytać. Nie ma tu żadnej manipulacji.

A gadanie, że "nikt nie uważa, że Hiszpanie są gorsi" od naszych krajowych orłów mógłby kupić jedynie ten, kto nie znałby na tym forum Ciebie i paru innych osób, które regularnie wciskałyby do składu jeszcze większy krajowy szrot zamiast nich.

Do dziś bawią mnie słowa, które tutaj padały, np. że "Rodado to zwykły ogór", Janusz Gol byłby lepszy od Carbo, Starzyński powinien grać a nie Baena, a zamiast ściągać jakiegoś Mulę należy lepiej cierpliwie inwestować w "budowanie" Młyńskiego
Ostatnio edytowane przez Markus : 07.03.2025 o godz. 18:09.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując