Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29863
Stary 07.03.2025, 17:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tyle sie o tej Pulawie nagadaliscie w kontekście Dziedzica a tu proszę - licencja odzyskana
Jedyny realny zysk jest z tego taki że zaoszczędzimy na kontrakcie.
Trzeba sobie zadać pytanie o sensowność dalszego kontraktowania takiego młodego szrotu.

@stary dziad - Fazlagicia nie można zesłać do rezerw bez jego zgody, a on sam jej nie wyraża.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.03.2025 o godz. 17:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując