Karherop napisał(a):

|
Tyle sie o tej Pulawie nagadaliscie w kontekście Dziedzica a tu proszę - licencja odzyskana
|
Jedyny realny zysk jest z tego taki że zaoszczędzimy na kontrakcie.
Trzeba sobie zadać pytanie o sensowność dalszego kontraktowania takiego młodego szrotu.
@stary dziad - Fazlagicia nie można zesłać do rezerw bez jego zgody, a on sam jej nie wyraża.