Patryko napisał(a):

Ale co ma zrobić klub, jeśli Fazlagić stawia się punktualnie na treningi, a "choroby" są usprawiedliwione? Masz jakieś konkretne pomysły, na które do tej pory nie wpadły setki klubów, które muszą płacić kontrakty piłkarzom spisanym na straty?
Wielokrotnie próbowano w Wiśle rozwiązać ten problem, ale po drugiej stronie jest beton i chęć skasowania całej, należnej kasy z kontraktu.
|
Oczywiście wiem, że już "klubow kokosa" być nie może

:-
A tu by się na pewno przydał.
Ale czy my cokolwiek robimy.
To jest klasyczny darmozjad a my nawet taktycznie nie każemy mu tego 'odpokutować" w rezerwach...
Albo wytwarzać wokół niego atmosfery "czepiania się".
No ale kto bogatemu zabroni...