Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29861
Stary 07.03.2025, 16:39
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma zrobić klub, jeśli Fazlagić stawia się punktualnie na treningi, a "choroby" są usprawiedliwione? Masz jakieś konkretne pomysły, na które do tej pory nie wpadły setki klubów, które muszą płacić kontrakty piłkarzom spisanym na straty?

Wielokrotnie próbowano w Wiśle rozwiązać ten problem, ale po drugiej stronie jest beton i chęć skasowania całej, należnej kasy z kontraktu.
Oczywiście wiem, że już "klubow kokosa" być nie może :-
A tu by się na pewno przydał.

Ale czy my cokolwiek robimy.
To jest klasyczny darmozjad a my nawet taktycznie nie każemy mu tego 'odpokutować" w rezerwach...
Albo wytwarzać wokół niego atmosfery "czepiania się".

No ale kto bogatemu zabroni...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując