Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29857
Stary 07.03.2025, 13:08
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A kazywał ktoś podpisywać kontrakt z Fazlagiczem na pińć lat?
A kazywał ktoś podpisywać kontrakt z "młodym talętem" na x lat.
Podpisało się, zapewnie licząc na zarobek no to tera trza płacić.

Poniekąd to zrozumiale, jak się chce zarobić to trzeba ryzykować.
Tylko nam to generalnie od czasu Chrapka nie wychodzi...

A już ten Fazlagicz to się nadaje na komisję śledczą
I ktos mówi żeby im nie płacić? Placic trzeba

Ale jak można w ratach to jest to zdecydowanie korzystniejsze
Odpowiedz cytując