Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29853
Stary 07.03.2025, 11:23
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Jak Wisła Puławy nie odzyska licencji, to sobie te gwarancje będzie mógł w ramkę oprawić.

Zresztą, ja jestem zwolennikiem jak najszybszego rozwiązywania kontraktów z tymi wszystkimi młodymi talentami. Całe to użeranie się z nimi, z tymi wypożyczeniami etc. to jest strata czasu. W dodatku na trenerów wywiera się presję, że muszą takiego drewniaka pchać do pierwszej drużyny. Kupę kasy w Polsce topi się w jakieś akademie, z których nic nie ma poza zastępami szrotu.

Nikt tego nie zrobi z prostego powodu - rozlozenie wynagrodzenia w czasie.

Chocby na przykładzie Fazlagicia. Kto jest mu w stanie zaplacic od strzala 1 mln PLN zeby od nas odszedl? Nikt.
Odpowiedz cytując