Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29852
Stary 07.03.2025, 11:13
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Ale ma zagwarantowane minuty
Jak Wisła Puławy nie odzyska licencji, to sobie te gwarancje będzie mógł w ramkę oprawić.

Zresztą, ja jestem zwolennikiem jak najszybszego rozwiązywania kontraktów z tymi wszystkimi młodymi talentami. Całe to użeranie się z nimi, z tymi wypożyczeniami etc. to jest strata czasu. W dodatku na trenerów wywiera się presję, że muszą takiego drewniaka pchać do pierwszej drużyny. Kupę kasy w Polsce topi się w jakieś akademie, z których nic nie ma poza zastępami szrotu.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując