tedyy napisał(a):

|
Ale ma zagwarantowane minuty
|
Jak Wisła Puławy nie odzyska licencji, to sobie te gwarancje będzie mógł w ramkę oprawić.
Zresztą, ja jestem zwolennikiem jak najszybszego rozwiązywania kontraktów z tymi wszystkimi młodymi talentami. Całe to użeranie się z nimi, z tymi wypożyczeniami etc. to jest strata czasu. W dodatku na trenerów wywiera się presję, że muszą takiego drewniaka pchać do pierwszej drużyny. Kupę kasy w Polsce topi się w jakieś akademie, z których nic nie ma poza zastępami szrotu.