Cymes napisał(a):

|
Sam fakt, że z topką mamy minimalnie lepszą średnią niż z dołem już jest bardzo dziwny, ale biorąc pod uwagę wyraźną różnicę między top6, a top12. To środek tabeli jest kiblem, w którym spuszczamy gigantyczne ilości punktów.
|
Dla mnie to w ogole nie jest dziwne, jest wrecz spodziewane. Druzyne mamy zbudowana w taki a nie inny sposob i wyniki sa zwyczajnie tego odzwierciedleniem.
Tutaj cudow nie bedzie. Jesli nie wprowadzimy korekty do sposobu budowy druzyny to przyszly sezon tez bedziemy sie krecic w okolicach 6 miejsca.