Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4480
Stary 05.03.2025, 08:53
Cymes napisał(a):Wyświetl post
Sam fakt, że z topką mamy minimalnie lepszą średnią niż z dołem już jest bardzo dziwny, ale biorąc pod uwagę wyraźną różnicę między top6, a top12. To środek tabeli jest kiblem, w którym spuszczamy gigantyczne ilości punktów.
Dla mnie to w ogole nie jest dziwne, jest wrecz spodziewane. Druzyne mamy zbudowana w taki a nie inny sposob i wyniki sa zwyczajnie tego odzwierciedleniem.

Tutaj cudow nie bedzie. Jesli nie wprowadzimy korekty do sposobu budowy druzyny to przyszly sezon tez bedziemy sie krecic w okolicach 6 miejsca.
Odpowiedz cytując