wolfy napisał(a):

Świetna analiza. Ja już nie mam siły żeby oglądać mecze pierwszej ligi poza Wisłą, a tylko tak widać kto co faktycznie gra.
Z uwag - nam się ze Zniczem i Arką należały rzuty karne. Po ostatniej aferze liczę że następny oszust z gwizdkiem dwa razy się zastanowi zanim znów nas przekręci, przynajmniej w najbliższym czasie.
Ale pewnie jestem naiwny.
|
Co lepsze, Miedzią w ostatnim meczu 2024 tez nam sie nalezal rzut karny i tez po zagraniu reka.
Świetna analiza Cymes. I dla mnie mecz z Łeczna jest arcywazny, ważniejszy nawet niz z Miedzią.
Natomiast z czym mam jeszcze skojarzenie, to w pierwszym naszym sezonie w 1 lidze było (prawie) calkowicie odwrotnie.
Na ŁKSie 1 pkt, na Ruchu, 1 pkt, Puszcza 0 pkt, Stal 3 pk, TBB - 4 pkt 9 okt z 30 możliwych na top5 ligi średnia 0.9 pkt/mecz
I co oczywiście najbardziej kuriozalne to wlasnie wtedy bylismy o jeden mecz (Sosnowiec) od esa i zajelismy 4 miejsce po sezonie zasadniczym. Natomiast baraż z Puszczą przegralismy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.