Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2025, 13:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
2 polowa to była obrona Częstochowy Termaliki. To tak jakby widziec tylko suchy wynik z meczu Arka Wisla i na tej podstawie wyciagac wnioski o formie obu druzyn.

Powiedzmy sobie szczerze - remisy u siebie z Odra i u siebie z Pogonią Siedlce chluby nie przynosza. W zeszlej rundzie ma tych samych rywalach ugrali 6 pkt.

Najwiekszym zagrozeniem dla TBB jest ona sama, zarowno Miedź jak i Arka też nie zachwycają forma.

Wybija sie z tego grona Plock i juz za tydzien starcie Petrochemia - TBB i nie mozna wykluczyć że przy wygranej gospodarzy Termalika sama wprowadzi sie w klopoty.

Czy rywale z tego skorzystaja to osobna kwestia, ani Arka nie będzie miala latwo w Chorzowie ani Miedz w Pruszkowie.
Do 90 minuty prowadzili ale niech będzie.Widać przecież jak w szaleńczym tempie gonimy TBB,Arkę czy Legnice i kwestią czasu jest ich wyprzedzenie.
A tak mówiąc już całkiem serio to bardziej bym się skupił na Stali czy Polonii czy GKS-ie i walce o to 6 miejsce.
Odpowiedz cytując