Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4473
Stary 04.03.2025, 12:34
Stawiam na wyścig ślimaków. Czołówka regularnie tracąca punkty.
My nie musimy się dostosowywać, graliśmy tak od początku sezonu, któryś sezon z rzędu.

Czy TBB ma skład żeby utrzymać punktowanie z zeszłej rundy? Moim zdaniem - nie. Pytanie jak duży zjazd zaliczą, bo granie w kratkę może spokojnie ich dowieźć do bezpośredniego awansu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2025 o godz. 22:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując