Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2025, 11:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po tym co widzialem to TBB za bardzo nie chce do esa. Zjechali konkretnie z forma. Majac natomiast 48 pkt to mogą sobie juz rozłożyć leżaki.
To znaczy jak z ta formą zjechali?3 remisy natomiast no w tych meczach to gdyby mieli trochę więcej szczęścia na deficyt którego my tak narzekamy to równie dobrze mogliby ugrać 7-9 pkt a 5 to już spokojnie.Jakiejś wielkiej różnicy w grze nie widać.
Ruch wyrównał w 90 minucie.
Odpowiedz cytując