Jaroo1 napisał(a):

Dokładnie, niech remisują a my od następnej kolejki wygrywamy wszystko i zaczynamy marsz do 1 miejsca xd
Drozd w amoku jak Zaskroniec. Atakuje wszystkich i marzy o podboju top 2 hehe
Co tu się odwala
|
Ty już jesteś tak zaatakowany, że wystarczy
To się "odwala" hejterku, że jeszcze wszystko jest możliwe.