Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 03.03.2025, 17:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, niech remisują a my od następnej kolejki wygrywamy wszystko i zaczynamy marsz do 1 miejsca xd
Drozd w amoku jak Zaskroniec. Atakuje wszystkich i marzy o podboju top 2 hehe

Co tu się odwala
Ty już jesteś tak zaatakowany, że wystarczy

To się "odwala" hejterku, że jeszcze wszystko jest możliwe.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując