swiety37 napisał(a):

|
Poza tym ta liga jest taka, że nie zdziwi mnie zarówno 0 jak i 9pkt TBB w 3 najbliższych meczach (Ruch, Płock, Tychy).
|
Bo koronowanie bruk betu po jesieni na pierwszego ekstraklasowicza przynioslo im wiecej problemow niż pożytku, choc finalnie sądzę że i tak awansują.