|
To co odwalila wiosna Wisła za Rude to był zjazd niespotykany nawet jak na nas. 15 spotkan i bilans 5-4-6 /24-28 nie ma prawa sie powtórzyć, choc jak to bywa - "potrzymajcie mi piwo".
Stal ma inne priorytety niz za Mysliwca. Pomine juz fakt że liga przez 2 lata z 3-4 zespolow z aspiracjami doszla do 7-8 zespolow które chca miec u siebie ekstraklase. Zobaczymy, wyzej stawiam Polonię.
|