Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 03.03.2025, 12:22
To co odwalila wiosna Wisła za Rude to był zjazd niespotykany nawet jak na nas. 15 spotkan i bilans 5-4-6 /24-28 nie ma prawa sie powtórzyć, choc jak to bywa - "potrzymajcie mi piwo".

Stal ma inne priorytety niz za Mysliwca. Pomine juz fakt że liga przez 2 lata z 3-4 zespolow z aspiracjami doszla do 7-8 zespolow które chca miec u siebie ekstraklase. Zobaczymy, wyzej stawiam Polonię.
Odpowiedz cytując